• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 606 613 938

Chatka u Labe

Další nabídky na Rybářská dovolená.

Pronájem rybářské chaty situované na krásném klidném místě 30 m od břehu Labe v úseku mezi Poděbrady a Kolínem.

Je ideální pro rybářskou, ale i rodinnou dovolenou. Hosté mají k dispozici neoplocený travnatý pozemek 1000 m2, který přímo navazuje na řeku a případně se dá využít i pro stanování až u samého břehu řeky, stejně tak i zajišťuje libovolné parkování aut a karavanů pro ubytované. Lze využít posezení s ohništěm, venkovní přístřešek, vlastní pramici (v ceně pobytu), jízdní kolo.

Chata je dřevěná, 2 místnosti+kuchyňka+sprcha+suché WC, pohodlná pro nocleh 4 osob, dostatečně vybavená: lednice, varná konev, mikrovlnka, elek.vařič, TV+DTV přijímač, případné přitápění přímotopem. Příjezdová cesta je pohodlná (nový asfalt).

Co se týká rybaření, je zde lukrativní místo pro lov velkých kaprů a amurů na boilies, nemalé úlovky štik a sumců, spoustu kanaďáků a přerostlých cejnů.

Případně, když ryby neberou, nabízí přilehlé okolí spoustu možností na protilehlém břehu. Vchod do lesní hospůdky 200 m, na přilehlém břehu 200 m přívoz a půjčovna lodiček s občerstvením na břehu Labe, 1 km-koupaliště na jezeře Pňov, 500 m – restaurace (luxusní hotovky) + prodejna potravin, návštěva lázeňského města Poděbrady 5 km a využití přilehlých cyklostezek.

Cena:

Cena: chata/den/600Kč + 50Kč/den/osoba, samostatné víkendy (pá – ne) jsou za taxu 2.000,-
Elektřina se platí dle skutečné spotřeby: 5,- Kč/kWh

Adresa: Oseček 189, Poděbrady
Kontaktní osoba: Martin Houžvička
Mobil: 777 88 44 57
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.