• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 606 613 938

U Karličky

Restaurace a pizzerie U Karličky Vranovská přehrada pláž. 

Naše restaurace se nachází na pláži Vranovské přehrady - v centru veškerého dění. Vranovská přehrada a okolí je atraktivní a oblíbené místo pro nezapomenutelnou dovolenou v České republice.

Letní rodinná dovolená s dětmi, aktivní dovolená v přírodě, cykloturistika, rekreace u vody, kulturní památky i výlety do přírody, to vše je na dosah v malebném koutě jižní Moravy na Znojemsku. Pokud hledáte krásné místo, kde se dá příjemně strávit dovolená v ČR, právě jste jej našli.

Po celém dni stráveném turistickou, vyjížďkami po blízkém okolí, nebo řáděním s dětmi u vody, můžete odpočívat na terase při západu slunce a pochutnat si na naší pizze :-).

Jídelní a nápojový lístek - u nás naleznete opravdu velký výběr jídel, na kterých si můžete pochutnat. Počínaje snídaňovou nabídkou, polévkami až po hlavní jídla z kuřecího, nebo vepřového masa. Připravíme Vám ale také bezmasá jídla, těstoviny a saláty. Po dobrém jídle si pak můžete dát kávu a něco sladkého.

V naší nabídce také naleznete 36 druhů pravé italské pizzy. Kompletní nabídku jídelního a nápojového lístku naleznete zde.

Mgr. Karel Podzimek

Tel.: +420 777 650 396

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.restaurace-vranov.cz