• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 606 613 938

Všechny zprávy od vody, nabídky, novinky

Reklama a marketingová komunikace pro firmy a podnikatele u vody. 

 … jak z toho? Dostali jsme nápad - skvělý trik. Víme, jak udělat reklamu zadarmo a přitom z toho všichni něco budou mít. 

Pomůžete sobě, nám a ještě k tomu i domácímu cestovnímu ruchu.
Situace nic moc: hotely, restaurace, bazény, plovárny, kempy – ZAVŘENO!,  VIRUS, ale turizmus se nezhroutí. 

Více zde

Informace o vašem podniku dorazí, kam potřebujete, dozví se o vás klienti z vašeho okolí i z jiných krajů, zprávy o akcích, které pořádáte, doručíme včas a budete mít plno. Používáme online marketing, především sociální sítě.

Zajímavé nabídky na jednom místě - po dobu omezení (vyvolaných pandemií) zveřejnění na webu ZDARMA! 

Relax a ubytování / Sport / Rybaření / Vodáci / Jachting, lodě, přístavy / U vody – kultura, památky, služby bez omezení

Jsme zkušená komunikační agentura, která pracuje pro řadu klientů a propaguje jejich produkty, které často přichází na trh jako úplné novinky, o kterých nikdo ještě neslyšel, nebo je jejich propagace nějak komplikovaná. Proto se jmenujeme ArtCom 3000.

Pro rok 2020 jsme si stanovili za cíl přivést na naše stránky U Českého moře minimálně 50 000 zájemců o informace od české vody. Předpokládáme, že počet zobrazení příspěvků na sociálních přesáhne 500 000. Staňte se součástí dobrého projektu, který pomůže podpořit český cestovní ruch.

Za opravdu minimálních nákladů získáte skvělou reklamu. Zveřejníme vaši nabídku a přivedeme na vaše stránky pomocí sociálních sítí nové zákazníky. Rychle a přesně ty, které si budete přát – vyberete z jakého regionu, jaké mají mít zájmy, věk a další požadavky a my jim o vás podáme zprávu. Zaplatíte jen skutečná zobrazení vaší reklamy – každých 1000 zobrazení vás bude stát pouhých 300 Kč.

Vaše reklamy vytvoříme tak, abychom dosáhli vašich cílů, a pomůžeme vám zvýšit návštěvnost a atraktivitu vašich vlastních médií.

Neodkládejte rozhodnutí, kontaktujte nás hned, teď je ideální čas.

Detaily nabídky zde